اف – سکیور


معرفی اف سکیور


معرفی شرکت

اف سکیور محصولی معتبر و قدرتمند ساخت کشور فنلاند است. این محصول در پنج سال اخیر همواره به عنوان قدرتمندترین آنتی ویروس رده سازمانی جهان در تست‌های AV-Test معرفی شده است. آزمایشگاه AV-Test مورد تایید کلیه تولید کنندگان محصولات آنتی ویروس می‌باشد و تنها آزمایشگاهی است که محصولات سازمانی آنتی ویروس ها را به صورت جداگانه مورد تست و ارزیابی قرار می دهد. اف سکیور از جمله پر سابقه ترین آنتی ویروس‌ها است که از سال ۱۹۸۸ مشغول به فعالیت در حوزۀ امنیت شبکه است. دارا بودن بیش از ۱۰۰۰ کارمند و ۲۵ دفتر رسمی در سراسر دنیا و همچنین ارائه محصولات امنیتی به بیش از ۱۰۰ کشور و ۲۰۰ اپراتور برتر دنیا موجب شهرت جهانی این محصول شده است. همچنین شرایط و سیاست‌های فنلاند و جدایی آن از بازی‌های سیاسی، اف سکیور را به یکی از امن‌ترین محصولات امنیت شبکه برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند تبدیل کرده است. محققان کمپانی اف سکیور از جمله میکو هیپونن (Mikko Hypponen) از برترین و مجرب‌ترین محققان امنیت در دنیا می‌باشند که بصورت مداوم در حال کشف و انهدام تهدیدات سایبری هستند. جمع بندی نتایج آزمونهای سازمان‌ها و آزمایشگاه‌‌های مستقل جهانی و همچنین وابسته نبودن آن به حکومت‌ها و سیاست‌ها حاکی از آن است که اف سکیور یکی از بهترین آنتی ویروس‌های رده سازمانی جهان به شمار می‌رود.


کنسول ابری بسیار قدرتمند و آسان

شاید وقتی سخن از آنتی ویروس تحت شبکه می‌شود، سختی‌های نصب و مدیریت آن برای شرکت های کوچک دردسر ساز باشد. بنابراین گاهی تصمیم می‌گیرند که از نسخه‌های خانگی استفاده کنند که کاری غیر امنیتی و اشتباه می‌باشد. اف سکیور PSB با داشتن کنسول مدیریتی ابری و بسیار آسان این مشکل کسب و کارهای کوچک را حل کرده است. بنابراین آنها دیگر نیازی به یک ادمین حرفه‌ای یا شرکتی برای پشتیبانی شبکۀ خود ندارند و می‌توانند با داشتن حداقل دانش فنی، کنسول آن را مدیریت کنند و بیشترین بهره برداری را از این آنتی ویروس داشته باشند. یکی از ویژگی‌های داشتن کنسول ابری این است که شما می‌توانید دستگاه‌های پرتابل خود نظیر گوشی‌ها و لپ تاپ‌هایی که ممکن است داخل شبکۀ سازمان شما نباشند را نیز مراقبت و حفاظت نمایید. فارق از اینکه این دستگاه پرتابل شما الان در کجای این دنیا قرار دارد آنتی ویروس تحت شبکۀ آن آپدیت‌ها، فرمان‌ها و تمام دسترسی‌های لازم را دریافت می‌کند.

ویژگی های اف سکیور

Browsing Protection

Browsing Protection

برای جلوگیری کاربران از ورود و بازدید از وب سایت‌های مخرب شما می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید. بنابراین زمانیکه وب سایتی حاوی بدافزار و یا مضنون به خرابکاری باشد اف سکیور به کاربر اطلاع می‌دهد.

بدون وابستگی سیاسی

بدون وابستگی سیاسی

ادوارد اسنودن در همایشی در جمع فعالان حوزه امنیت اطلاعات اعلام کرد: از بین تمام شرکت های تولید کننده محصولات آنتی ویروس بیشتر از همه به کمپانی اف سکیور اعتماد دارم، به این دلیل که هیچ ارتباطی با دولت ها و حکومت ها ندارد.

پیدا کردن و رد یابی دستگاه های پرتابل

پیدا کردن و رد یابی دستگاه های پرتابل

از ویژگی های این محصول این است که شما میتوانید دستگاه های پرتابل خود مانند موبایل ها و لپ تاپ ها را رد یابی کنید و از محل دقیق آنها خبردار شوید. این کار در کنسول اف سکیور PSB قابل انجام است.

Web Content Control

Web Content Control

در ویژگی Web Content Control شما میتوانید وب سایت ها را برمبنای ماهیتی که دارند در سازمان و شبکۀ خود محدود نمائید. برای مثال میتوانید اجازۀ بازشدن تمام وب سایت ها با ماهیت شبکۀ اجتماعی را محدود کنید.

رتبه برتر درآنتی ویروس های دنیا

رتبه برتر درآنتی ویروس های دنیا

طبق گزارش آزمایشگاه AV-Test آنتی ویروس اف سکیور در ۵ سال گذشته همواره رتبۀ اول و دوم را بین تمام آنتی ویروس های تحت شبکۀ دنیا داشته است. این آنتی ویروس درسالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ طی تست‌های Protection انجام شده ۳ سال رتبه اول و ۲ سال رتبه دوم را کسب کرده است.

کنسول مدیریتی تحت وب

کنسول مدیریتی تحت وب

محصولات سازمانی PSB اف سکیور از کسنول تحت وب اینترنتی بهره می برد و محصولات سازمانی Business Suite از کنسول مرکزی در داخل شبکه بهره می برد.


میکو هیپونن

من تمام زندگیم را صرف حفاظت از شبکه کردم و احساس می کنم که اگر ما با جرایم آنلاین نجنگیم خودمان را در خطر از دست دادن کل آن قرار داده ایم.

میکو هیپونن

ادوارد اسنودن

ادوارد اسنودن در همایشی در جمع فعالان حوزه امنیت اطلاعات اعلام کرد: از بین تمام شرکت های تولید کننده محصولات آنتی ویروس بیشتر از همه به کمپانی اف سکیور اعتماد دارم، به این دلیل که هیچ ارتباطی با دولت ها و حکومت ها ندارد.

ادوارد اسنودن

مشتریان فرازنت که از اف سکیور استفاده می کنند


افتخارات اف سکیور

مخترع روت کیت اسکنر

روت کیت‌ها یکی از خطرناک ترین انواع بدافزارها هستند. جالب است بدانید اف سکیور مخترع و طراح موتور اسکنر روت کیت است و ایده اولیه ساخت این موتور از طرف اف سکیور ارائه شده است.

مخترع شناسایی بدافزار بر اساس رفتار

پس از اینکه فعالان حوزه امنیت به این نتیجه رسیدند که شناسایی بدافزارها بر اساس اطلاعات قبلی آنها از طریق دیتابیس دیگر کارساز نیست اف سکیور کمپانی‌ای بود که با اختراع موتور شناسایی ویروس بر اساس رفتار این راهکار را به فعالان صنعت آنتی ویروس معرفی کرد.

اولین آنتی ویروس موبایل سکیوریتی

اف سکیور در سال  ۲۰۰۲ اولین آنتی ویروس موبایل سکیوریتی جهان را با همکاری شرکت نوکیا به جهانیان معرفی کرد. اکنون محصولات موبایل سکیوریتی اف سکیور توسط بیش از ۲۰۰ اپراتور از جمله AT&T و Verizon در سراسر جهان ارائه می‌شوند.

دانلود آنتی ویروس و کنسول مدریتی تحت شبکه

Faraznet GoldPartner

F-Secure

Updated on 1395-6-28 16:33:56 +00:00, by SuperCms.